| BlueAdryano1993 a întrebat:

joc minecraft de ceva dimp dar am o problema.De cateva zile un var mai mare mi-a reinstalat windowsul ( xp ) mno si ma rog,a setat el memoria si chestiile alea la inceput.Mi-am i nstalat minecraftul, java dar cand intru in launcher si apas pe play se inchide fereastra de minecraft si nu se intampla nimic p.s am incercat vreo 5 launchere diferite

2 răspunsuri:
| Razvan_Dinu_1999 a răspuns:

Incearca sa iti updatezi driverele ca daca pana acum ti-a mers nu vad de ce nu ti-ar merge si acum

| BlueAdryano1993 explică (pentru Razvan_Dinu_1999):

Am facut-o deja, scuze ca n-am specificat tongue