| HellKiller a întrebat:

Buna TPU am o problema la minecraft ieri mi-am facut windowsul (win 7) si aveam xp si acum am instalat toate programele si tot dar minecraftul nu merge cand dau play nu se intampla nimic am incercat toate modalitatile l-am reinstalat am sters meta inf din bin am reinstalat java de vreo 3 ori am reinstalat directx 9 ce sa ii fac daca stiti adaugati skype cosmin.inspiratu1 cine mil face va aparea pe youtube si si funda mare multumes

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Update-urile obligatorii din windows le-ai facut? Dezinstaleaza jocul, faci update-urile, reboot pc, instaleaza jocul si vezi rezultatul.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )