| ABirdsDream a întrebat:

Joc Mt2Hammer si as vrea sa-mi spuneti ce bonusuri sa pun pe itm saman zmeu si leac, mersi anticipat

1 răspuns:
| Jukutzel a răspuns:

Mane nu stiu dc vrei sa te apuci de hammer eu m-am apucat o data am jucat 2 zile mi-am facut set 100
% pvp pe o singura tura de iteme, si dadeam cam 600k-1kk(eram war) si cam atat apoi m-am plictisit ca nu aveai ce face dar marog daca tu crezi ca merita. Pai in primul rand INT semi om, critica, patrunzatoare, si pe langa astea poti lasa cam orice bonus ( pe arma) pe armura: pv, sabie, pumnal, rez magie, 2 maini, sageti, INT, STR, Vit, (poti alege dar cel putin primele 4 daca ar intra toare ar fi si mai bine, pe celelalte imparte cumva sa ai bonusurile de pe arma si INT, str/pv/ambele happy si vit acum depinde de cata viata vrei sa ai