| iPhone44s a întrebat:

am o nedumerire il legatura cu mein2ro vreau sa ma fac saman zmeu\leac sau ninja lame\arc mai mult as vrea saman deoarece creste mai repede dar, nu prea cred ca gasesc iteme pentru saman.Iata si intrebarea:O sa gasesc iteme pentru saman, cum ar fi evantai de toamna+9 de ala cu paguba medie si competentei si cv armurii tot +9 is pe volance pe rosu.

1 răspuns:
| Valyxu a răspuns:

Am un saman de 41 si unul de 32 pe diferite servere si iti spun ca evantaiu se gaseste usor si armura de 18+9 si ea la fel
pentru armura nebonusata neciobita 3kk se da
pentru evantai cu pagube bune se ajunge la 15kk BAFTA