| Mytza98hd a întrebat:

ma ajutati va rug cu ceva? am o problema cu gta iv... l-am descarcat l-am instalat am instalat toate programele care terebuie si vreau sa joc offline si am citi pe net ca trebuie sa bag un pack am descarcat offline pack ala am bagat am dezactivat netu si la readme imi arata ulnock key si serial le-am bagat apare nu stiu ce cu done si dupa aia imi intra ala cu clubu sa ma loghez si nu stiu ce ajutati-ma sa joc fara net offline va rog raspuns amanuntit dau funda multumesc

1 răspuns:
| zZzStEpHzZz a răspuns:

Buna aham cam interesanta treaba deci ca sa nu joci cu net trebuie sa intri pe www.mygta.com si dai la gta iv bun acolo iti arata doua iconite una verde cu play offline si una albastra play online... FUNDA?:X:)