| CR7theBest a întrebat:

Mă joc PES 2012, şi când vreau sa downloadez Data Pack 4.00 ( sau care este acum ), dar îmi spune
,, Insufficient Space left on Hard Disk,,
Ce pot să fac, ce aş putea şterge de le Hard Disk? Am şters ceva da tot nu mi-a mai rămas loc sad

Cel mai rapid, detaliat şi folositor răspuns primeşte FUNDĂ big grin

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Ai mai mult de jumatate...bun! Dar cat spatiu ai nu-ti arata(Sau free disk space?) Oricum daca ai partitia mai mare (50 gb sa zicem) iti va ajunge!

5 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Sterge ce nu iti mai trebuie ca sa faci loc un joc de nu il mai joci ar fi cel mai indicat

| EdiT a răspuns:

Unde anume e instalat jocul? daca e pe partitia cu Windows nu stiu ce ai putea sa stergi.Numai asa ca ai alte jocuri pe acolo sau fisiere Save de la alte jocuri.
Daca il ai pe alta partitie instalat, atunci sterge un alt joc. E simplu, nu-i asa? smug

| CR7theBest explică (pentru EdiT):

Jocul îl am în My Computer, dar îmi apare şi în Administrator's Documents, am şters ceva de acolo, dar tot nu mă lasă, aş putea să îl dezinstalez şi să îl reinstalez în Date (Dhappy?
Ms oricum sad

| EdiT a răspuns (pentru CR7theBest):

Daca ai mai mult loc acolo, da!

| CR7theBest explică (pentru EdiT):

Am mai mult de jumate, îmi ajunge?

| EdiT a răspuns (pentru CR7theBest):

Ai mai mult de jumatate...bun! Dar cat spatiu ai nu-ti arata(Sau free disk space?) Oricum daca ai partitia mai mare (50 gb sa zicem) iti va ajunge!