| xAnDyBoYx a întrebat:

Buna,Tpu.Am 14 ani si as dori sa stiu care este cel mai usor si rapid mod de a obtine un abdomen lucrat(6 pack abs)? Vreau un raspuns detaliat...cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cu acordul unui medic, mergi la o sala sub indrumarea unui antrenor, metodist.

5 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Cea mai eficient lucru este sa-ti cantaresti cantitatea de mancare. Daca ii dai corpului mai putina mancare el va compensa cu grasimea corporala pe care o va arde.
In acest fel, avand putina grasime corporala, abdomenul o sa fie vizibil.

| Joker11 a răspuns:

Cu acordul unui medic, mergi la o sala sub indrumarea unui antrenor, metodist.

| UngureanuR a răspuns:

Du-te la sala, eu am 15 ani si in cateva zile merg la o sala de forta pentru a ma lucra.

| thesmalleternety a răspuns:

Frate doar la ăsta va gândiți la 14 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru thesmalleternety):

Daca majoritatea fetelor la asta se uita la un baiat, si lui ii plac fetele, ce ai vrea si tu acum laughing