| Cr1Zt1 a întrebat:

ma numesc Cristi si ma joc foarte mult.Dar am inceput sa ma cam plictisesc de jocurile mele.Nu mai am ce face.Ce imi sugerati? Sa nu ma mai joc sau sa caut jocuri mai faine(puteti sa imi recomandati jocuri faine pls). Multumesc!

1 răspuns:
| alexandru5678 a răspuns:

Salut Cristi. Da sunt foarte multe jocuri destul de interesante de jucat. Depinde de ce poate rula pc-ul tau. Daca este unu destul de puternic si ruleaza toate jocurile aparute recomand : Gta v, For Honor, Assasin Creed Odysey, Assasin Creed Origins, Battlefield 1, Battlefield V, Call of duty WW2, Minecraft, Shadow of tomb raider. Desigur sunt si mai multe jocuri cu poveste destul de faina. Si daca ai un pc destul de slabut,: Assasin creed 1, 2, 3,, 4 ( mai greut), HALF-LIFE, Mafia, Fallout, etc/