| anonymatul99 a întrebat:

Buna TPU.Ma puteti ajuta la MINECRAFT sa schimb skinul la om ( pielea ) gratis(fara cont premium).Daca se poate cu link va rog.Dau fundita .

2 răspunsuri:
| Arikumo a răspuns:

Poti edita pachetul tau de texturi si in locul skinului de om, poti pune ce skin doresti, dar il vezi doar tu, ceilalti playeri vad skinul default.
Alta modalitate nu exista.

| anonymatul99 explică (pentru Arikumo):

Buna imi bagi terog ID meu de mess sau mil dai tu pe a tau, cum vrei ca sa imi expici mai clar ok? ( ID meu : anonymatul99