| Iordacheionelmarian a întrebat:

Bună TPU. Mă puteți ajuta sa găsesc un joc de curse cu mașini jucat prin 2015- 2016 pe tabletă? Ce îmi amintesc despre joc: 1. Logo- ul era cu un Lamborghini Aventador verde închis.
2. Se deschidea cu un logo roşu în care apărea un dragon şi un cavaler.
3. Trebuia să aştepţi o downloadare sau încărcare
4. Se deschidea un meniu cu ceva butoane în partea de jos şi sus setting (parca şi language) tema gri 5. Continua cu tuning (culoarea maşinii şi abţibide)
6. Alegeai harta (avea plajă ziua și noaptea, la țară sau sat vara şi iarna) Și concurenții era personaje live-action.
Dau FUNDĂ celui care îmi da un link către joc sau numele jocului

Răspuns Câştigător
| Izanaghi a răspuns:

Salut, probabil spui de Asphalt 3 https://www.getjar.com/......-3D-876225
Ori asphalt 8 Car Racing Game
https://play.google.com/......ps/details
Ori NFS NO LIMITS
Toate din acestea au sau au avut logo cu lambo verde, din 2015 jocuri s o mai fi updatat si nu mai arata nici meniu nimic la fel?

| Iordacheionelmarian explică (pentru Izanaghi):

Pe aproape, era vorba de asphalt 6, mi-a apărut la "alții au căutat și" când am căutat "asphalt 3 download" și am recunoscut hărțile din screenshoturi

1 răspuns: