| deejayoo a întrebat:

Lamborghini aventador sau pagani zonda?

Răspuns Câştigător
| dragosboss97 a răspuns:

Lamborghini aventador :X terog fundita?

7 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Nici nu exista comparatie intre ele... Daca vrei un monstru greu de stapanit, sa transpiri cu el pe pista, atunci alegi Zonda. Daca vrei o bestie tehnologizata si imblanzita cu o directie chirurgicala si cu o aderenta impecabila ( genul de masina supersport pe care chiar si bunica ta ar putea sa o conduca), atunci alegi Lamborghini Aventador.
Eu personal prefer 458 Italia, adica mai pe romaneste spiritul pursange italian si tehnologie F1. Este probabil cel mai reusit Ferrari din istorie din toate privintele.
PS: Lasand la o parte fanteziile, sunt fan Alfa Romeo...

| hummer24 a răspuns:

Zonda pentru ca arata mai periculos da poti sa-ti iei de care vrei tu happy

| deejayoo explică:

De curiozitate doar nu vreau sa-mi cumpar

| bogdanworld a răspuns:

Depinde cati bani ai si la ce vrei sa-l utilizezi. lambo este bun si pentru sosele, pe cand pagani doar pentru curse.

| Ionela78 a răspuns:

Lamborghini aventador normal. funda?

| Loyaliti a răspuns:

Pagani zonda:X:X

| laurik13 a răspuns:

Lamborghini aventador e mai frumoasa si pare mai buna decat pagani zonda.Pagani zonda pare "fragila"si nu e bine pentru o masinawinking