| r1z2an a întrebat:

ma puteti ajuta va rog frumos, as vrea sa achizitionez un laptop dar nu stiu daca jocuri gen BF4, COD Ghost sau altele mai noi merg.

Am gasit un laptop Lenovo IdeaPad G510 de 15.6 inch. Are un procesor Intel core i5-4200M, frecventa 2.5 GHZ, turbo 3.1 GHZ
Are rezolutie de 1366X768 pixeli si RAM de 6GB DDR3 iar HDD de 1TB. Placa video este dedicata AMD Radeon HD 8750, 5400 rpm.

As dori sinceritate si daca ati jucat si voi pe un astfel de laptop sa-mi spuneti cum se comporta. Costa 26 dar il tin pentru mult timp.

1 răspuns:
| CosminSM a răspuns:

Iti merg, nu te teme. laughing