| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult am jucat un metin 2. dar nu mai stiu cum se numeste. Va dau cateva indici ca poate unii dintre voi cunoasteti.
Se vindeau mereu perle albe / rosii / albastre pentru ca cu ele faceai upgrade la itm, aveai un portal special in prima lume (nu mai stiu cum se numeste...) in care te ducea pe un taram unde se spawma dragonii rosii si ii omorau ca sa iti pice diverse itm. Avea si alte taramuri speciale unde cresteai de la lvl +100 sau +200

Cunoaste careva acest metin? poate daca vad numele imi aduc aminte.

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Coma21 a răspuns:

A-evolution.tk