| TheHeadbanger a întrebat:

Mereu am vrut sa joc Asssassin's Creed dar de fiecare data cand eram intr-un magazin de jocuri puneam ochii pe altceva
Maine o sa primesc un pachet prin posta cu jocurile Assassin's Creed 1 si 2 (PC). Dar as vrea sa va intreb daca pe sistemul asta ar merge.

Procesor: Intel(R) Core (TM) i3 - 2330M CPU@2. 20GHz
RAM: 4 GB
Placa Video : NVIDIA GeForce 410M (Placa video dedicata : 1024 MB)
De memorie nu e problema... mai am de umplut vreo 390 de GB.winking

Ce ziceti? Am sanse?

4 răspunsuri:
| AleeePunct a răspuns:

Da iti va merge fara problemewinking

| Raizen1996 a răspuns:

Nu o sa ai nici o problema nici eu nu am avut dar na eu am amd (fx)-6100 6 core si 8 gb ram si tot un gb placa video dar e amd radeon tongue dar te asigur ca o sa iti mearga la perfectie
P. S. De ce dai banii pe jocuri pe care le poti pirata cu mare usurinta
P. S. Iti recomand sa le joci pe toate adica asassin s creed 1si 2 brotherhoodtoate si revelations sunt toate geniale big grin

| Liviuuuuu a răspuns:

Iti recomand sa joci toate cele 4 jocuri assassin creed, pe celelalte doua poti sa le piratezi de pe internet daca vrei(iti zic eu daca nu sti cum). Iti garantez ca o sa iti placa foarte mult povestea si gameplay-ul.

Răspuns utilizator avertizat