| HahueMarcela4 a întrebat:

Mi-am cumparat o imprimanta HP DESKJET 1510 si vreau sa o instalez la laptop dar nu am cablu USB. Stie cineva daca se poate instala fara acest cablu USB sau daca se poate cumpara (dati-mi un link ). Dau FUNDĂ!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti instala o imprimanta fara cablu USB de cat doar daca este Wireless si ai Wireless si la computer. Nu este cazul imprimantei tale. Ia-ti un cablu de la un magazin de computere sau de pe net: http://www.flanco.ro/cablu-imprimanta-usb-2-0-am-bm-1-8-m.html