| SimpleWay a întrebat:

Am cumparat o imprimanta Hp Deskjet 6122 veche de 7 ani dar functionabila insa nu stiu cum sa o instalez! ma putezi ajuat va rog? S-au dati-mi un driver bun! Vreau sa imi ziceti dce trebuie sa fac. cat mai indetaliat va rog. Normal ca dau funda happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conecteaza imprimanta la PC si incearca asa: Start/Control Panel/ Printers and Faxes/Add a Printer si iti intra o fereastra de instalare Add Printer Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunco la gunoilaughing

| ivancencum a răspuns:

Ma ofer eu sa te ajut ati las aidiu de yahoo k ast este ana_maria_guragata @yahoo.com