| Miss1999 a întrebat:

Am probleme cu imprimanta..Am instalat-o in pc, dar nu merge sa printez.Dau "print" si nimic.Ce are? Help mee!
Vreau sa mentionez ca am Windows 7 si imprimanta HP Deskjet 1510 series.happy

2 răspunsuri:
| DeliaDelii a răspuns:

Incearca sa cauti alt driver sa o instalezi din nou, prima data dezinstaleaz-o si apoi instaleazo iar si trebuie cumva sa mearga pana la urma. Cand instalezi driverul USB'ul de la imprimanta sa nu fie conectat la PC. Ca nu o sa iti mearga. Bafta

| SpecialK47 a răspuns:

Poii, poate nu are tus (culoare) sau poate nu faci tu ceva bine. Esti sigura ca faci totul bine? Si eu am imprimata si nu am facut bine si nu mi-a mers.
Sau poate nu ai instat bine in pc.