| Buffulete a întrebat:

Mi-am facut cont pe Metin2 dinamik si am dat sa donladez dar imi zice ca" Această pagină web nu este disponibilă
Încercarea Google Chrome de conectare la cs1.dinamik.ro a fost respinsă. Este posibil ca site-ul să nu funcţioneze sau reţeaua dvs. să nu fie configurată corect."etc De ce? Sau de unde sa il dowladez?

1 răspuns:
| deavolu a răspuns:

Inseamna ca este inchis serverul de unde poti downlada pack-ul cauta pe google alte servere