| xtembix a întrebat:

Buna! Nu stiu dar nu imi merge facebook/ul.Imi apare urmatoarea >eroare
Hopa! Google Chrome nu s-a putut conecta la www.facebook.com
Încercaţi să încărcaţi din nou: www.­facebook.­com
Sugestii suplimentare:
Accesaţi o copie păstrată în memoria cache a site-ului www.­facebook.­com
Căutaţi pe Google:

Dca accesez copia ma loghez si apare
Această pagină web nu este disponibilă
Încercarea Google Chrome de conectare la www.facebook.com a fost respinsă. Este posibil ca site-ul să nu funcţioneze sau reţeaua dvs. să nu fie configurată corect.
Iată câteva sugestii:
Reîncărcaţi această pagină web mai târziu.
Verificaţi conexiunea la internet. Reporniţi routerele, modemurile sau dispozitivele de reţea pe care le utilizaţi.
Adăugaţi Google Chrome ca program permis în setările de firewall sau de antivirus. Dacă figurează deja ca program permis, încercaţi să îl ştergeţi din lista de programe permise şi să îl adăugaţi din nou.
Dacă utilizaţi un server proxy, verificaţi setările de proxy sau contactaţi administratorul de reţea pentru a vă asigura că serverul proxy funcţionează. Dacă nu credeţi că ar trebui să utilizaţi un server proxy, ajustaţi setările de proxy: Accesaţi meniul cheie fixă > Opțiuni > În culise > Modificaţi setările proxy... > Setări LAN şi debifaţi caseta de selectare „Utilizaţi un server proxy pentru LAN".
Precizez ca am incercat si pe alte browsere si la fel. Ce pot sa fac? Pls dau funda!
P. S. am incercat sa sterg si toate cookie-urile si tot nu merge

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Regleaza data si ora la pc ->Sunt in urma!

| xtembix explică (pentru neluL):

Ora este setata corect.Dar nu ma lasa sa pun 15 ci ora 3.Mentionez ca am mai avut probleme cu data si ora.O ora-doua imi arata corect, apoi se modifica!

| neluL a răspuns (pentru xtembix):

Atunci iti trebuie baterie la BIOS!

| xtembix explică (pentru neluL):

Este de cumparat sau cum?

| xtembix explică:

Stiu, am incercat si acest lucru, am reglat si data si ora si fusul orar.Dar dupa vreo 5 minute imi arata iarasi ora rau.Acum ora este setata corect la fel si data, insa facebook/ul tot nu merge!

| Ancuta_Ancuta_2000 a răspuns:

Schimba data si ora la pc