| Pufoshenia a întrebat:

Buna TPU mi-am facut un cont pe metin2 ro l-am comfirmat si cand scriu contul pe metin tot zice nume sau paorla gresita dc oare il scriu corect

2 răspunsuri:
| Alexandru_2198 a răspuns:

Poate ai gresit vreo litera sau cifra si de aia.Iti propun sa intri in emal-uri deoarece(cand iti faci un cont ati scrie in email numele si parola de la cont) si le vezi acolo si trebuie sa il scrii si cu litere mari, in cazul in care vine de exp: ''Blue'' trebuie sa scrii cu B mare.

| megorgon a răspuns:

Pe ce lume vrei sa faci contul sa joci ca poate e lumea plina ca si mie mi s-a intamplat