| Tiberiu2012 a întrebat:

Sal'tare TPU! Are cineva sa imi dea un cont de Metin2 Fun cu iteme bune (otel, posedata, sirius exca) pe gratis (cine se lasa de metin) Mie mi-au furat contul si acum imi zice Nume sau parola gresita! Dau funda la un cont foarte bun! (Contul il ziceti la id de Y! M stefantiberiumotricala@yahoo.ro)

1 răspuns:
| Plolice a răspuns:

Crezi ca cineva e mai prost sa lucreze pe gratis sa iti dea tie cont asa? NU stiu dar slabe sanse, dar si pentru un cont moca ai pretexte de iteme bune? bucura-te daca primesti unul, sau nu mai cere conturi si fa-ti unul singur ca nu te doare mana