| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un forum pentru incepatorii in lumea internetului. Dar duc mare lipsa de personal. Daca cineva se pricepe la forumuri si vrea sa primeasca rangul de moderator/designer sa ma contacteze.

PS:Forumul este inca la inceput deci nu va asteptati sa vedeti foarte mare activitatea.(inca nu am facut reclama forumului, deoarece trebuie sa gasesc inainte personal si sa mai infrumusetez putin forumul)Pentru moment trebuie sa dau firul discutiei apoi sa fac reclama forumului. Dar daca cunoasteti persoane care isi petrec mult timp pe forumuri si cunosc destul de bine lumea internetului inca sa poata raspunde unor intrebari(daca pot sa faca si niste tutoriale) puteti sa le dati adresa(pe care va voi da intr-un mesaj privat, pentru a nu face reclama).

Răspuns Câştigător
| andrada99 a răspuns:

Da eu as dori sa fiu moderator.sa ma contactezi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut. Acesta este forumul creat de mine: http://forumdesuport.forum-gratuit.ro/
Sper sa ne intelegem bine.

P:S : ti-as fi trimis un mesaj, dar se pare ca nu pot inca...asta e...