| 12MeGusta a întrebat:

mi-am luat ca antivirus bitdefender si am o mare problema, cand incerc sa dezarhivez un joc online trebuie neaparat sa imi gaseasca o parte din joc ca virus, ca altfel nu s-ar puteacrying(de exemplu la metin 2fun dezarhivam si avea o eroare de la antivirus cu fisierul metin 2bin

Răspuns Câştigător
| Systemup a răspuns:

Dezinstaleaza antivirusul asta si puneti Avast.Cu el probleme nu vei avea.

1 răspuns:
| anonimguy3 a răspuns:

Esti prost daca iti desinstalezi bitdefender este cel mai bun antivirus, si da-l in *** de metin ca normal ca are virusi ca e un **** de joc fara misto.