| DrugFree a întrebat:

Deci, eu sunt cam praf cu tehnologia. Dar am o problema : Cand am deschis calculatorul imi mergea foarte greu, iar pe net navigheaza greu si se cam blocheaza.
S-ar putea sa fie vreun virus,spyware sau ceva? Un trojan cred ca nu am luat dar nu stiu ce sa-i fac.
Cu bitdefender nu merge scanarea online, nu stiu ce antivirus sa descarc, nu am idee ce sa fac.
Poate fii doar praf adunat? Nu am idee, dar daca cineva imi poate da vreo cauza ii sunt recunoscator.

5 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Cel mai bine reinstaleaza Windowsul. Sigur va merge.

| sebyse a răspuns:

Daca tiai dawnloadat un program inainte sa mearga greu or fi ori ramii ori un virus daca sunt rami iti sugerez sa cuperi de la un centru de calculatoare daca e un virus sa iti pui un alt windows

| Plolice a răspuns:

1:Incearca sa il stergi bine peste tot 2:Incearca cu AVG antivirus 3tongueoate e foarte vechi si nu ai ce sa faci

| H3cker a răspuns (pentru Plolice):

Trebuie sa il duca la curatat de acolo deunde la cumparat sau la alta firma de pc... dar o sa te coste.Pe mine ma costat 10 lei, nu-i mult nu? Dai funda?

| H3cker a răspuns:

Pai nu e de la virusi trebuie sa duci pc undeva sa til curete nu costa mai mult de 10 lei. Funda?