| mikidutz2012 a întrebat:

Salutaree am o mare, mare problema big grin folosesc vista am facut o scanare online cu bitdefender nu mi-a gasit nici un virus,,,(ciudat) dar daca incerc sa reinstalez orice gen de antivirus nu merge,,, la sfarsit imi da eroare sau imi zice sa intru ca administrator dar nu imi amintesc parola sad am incercat cu foarte multe nici un rezultat...ma poate ajuta careva? thnk

2 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Fara drepturi de administrator nu poti instala programe care folosesc registrii.

| ionutss a răspuns:

Restarteaza pc ul si intra in SAFE MODE, de acolo poti sterge sau dezinstala programul si daca nu ai parola de administrator.