| DemonSoul a întrebat:

Mi-ar merge gta 4 pe calculatorul meu?
Processor: Intel Core 2 Quad 2. 4GHz or equivalent AMD Phenom X3 2.1GHz
Memory/RAM: 2.5 GB for XP or Vista
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 or 512MB ATI 3870
Hard Disk Space: 18GB free
Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1

astea sunt cerintele jocului iar calculatorul meu are urmatoarele cerinteL: procesor Intel core duo E6550 2.33GH, 2Gb ram si 512 ram pe placa video Nvidia GeForce 8500 GT

8 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Da,iti va merge la Low.

| Myr3ll1994 a răspuns:

O sa iti mearga dar pe detalii low, deoarece placa video este destul de veche.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ar merge deoarece ai 2.5 gb ram ai e minim 3 gb ram dar il poti da la cernite minime. Si iti merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va merge la low.

Răspuns utilizator avertizat
| alexmitzyy a răspuns:

Nu nu ar merge deoarece ai 2.5 gb ram ai e minim 3 gb ram dar il poti da la cernite minime. Si iti merge.

| DemonSoul explică (pentru alexmitzyy):

Eu am 2 gb si jocul are 2, 5 gb

| alexmitzyy a răspuns (pentru DemonSoul):

Iti va merge la low.