| Nelapisi a întrebat:

Bună TPU, o rugăminte mare de tot am la voi, știe cineva ce pot face în acest caz? Deci mi-am pierdut numărul cu care am fost conectată la Facebook, plus de asta am uitat și parola, deci practic nu pot reseta parola. La fel și adresa de e-mail nu o mai am, aveți idee cum pot recupera contul, sunt disperata, va rog, un sfat?!

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Fara nici un fel de date nu mai poti face nimic.
Poti sa incerci ce spun astia la nr. 5, dar sansele sa recuperezi contul sunt foarte mici:
https://www.makeuseof.com/tag/recover-facebook-account-longer-log/