| iulianutzu82 a întrebat:

Stie cineva cum imi pot recupera o adresa de facebook tinand cont ca am uitat e-mail si parola? Am doar niste foto salvate FUNDA

Răspuns Câştigător
| CrinaCorban a răspuns:

Nu prea sunt metode, mai ales daca ti-ai uitat si ID-ul! poti doar sa iti faci alt cont, apoi intri pe pagina ta veche si dai baneaza, ei o sa te intrebe de ce si tu bifezi ca e vechiul tau cont! Nu imi vin alte idei!

2 răspunsuri:
| TheSmith a răspuns:

Daca utilizezi acelasi calculator si nu a fost reformatata, intri in browser-ul pe care il foloseai si intri la facebook, dai de doua oro sau o data click stanga la adresa de email si ar trebui sa iti arate toate adresele de email folosite, altfel nu merge daca nu stii adresa sau parola.bafta.

| TheSmith a răspuns (pentru TheSmith):

Am scris de pe telefon, scuzati-mi greselile