| MRmariusica a întrebat:

O sa am gta IV...Si nu stiu daca imi merge.

Acesta este sistemul computerului meu:

Firma:Acer

Gb Ram:3 Gb ddr3 Ram (din cauza windowsului nu am voie sa folosesc toti cei 4 gb)

OS/Windows: Windows xp sp 3 (service pack 3 )

HDD(hard disk):500 Gb HDD

Disk space: 470 ( local disk c +local disk d =470 disk space)

DVD-Super Multi Dl drive

Intel core HD Ghrapics

15.6 HD (1366X768) Led LCD

2. 53Ghz, 3mb L3 cache

Acer Nplify 802.11b/g/n

6-cell Li-ion battery

imi merge gta IV sa il joc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,o să meargă. Ce placă video ai?

| MRmariusica explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu unde sa vad ce placa video am.Dar pentru ca ai dat un raspuns care imi place iti dau linkul de download...
LINK:http://gta-4.ro.malavida.com/d6469-descarcare-gratuita-windows

| MRmariusica explică (pentru anonim_4396):

Dar o sa-mi mearga gta 5? Uite aici linkul de download pentru pc sa imi spui daca merge instalarea si cum apare.
LINK GTA 5 PC:http://deluxesave.com/grand-theft-auto-v-full-game-pc/

| anonim_4396 a răspuns (pentru MRmariusica):

Gta 5 nu a aparut pentru versiunea Pc, exista doar virusi/keyloggere, etc.