| anonim_4396 a întrebat:

O verisoara de-a mea a intrat pe Facebook-ul meu si mi-a bagat la profil la Informatii la Jocuri: FarmVille si nu stiu cum sa-l sterg de acolo. De obicei cand dadeam click pe imaginea aia imi aparaea in dreapta sub care scria Sterge dar acum nu-mi mai apare...:-s. Nu stiu ce sa fac...:-s!
Dau fundita!happy

1 răspuns:
| remixsession a răspuns:

Du-te sus dreapta la account- account settings- apoi in stanga sus da pe applications. si da pe "x" in dreptul la farmville :d