| mihnealuca a întrebat:

ofer funda pentru cine ma ajuta! La gta san andreas,cand trebuie sa i-au carnnetul de pilotaj,ma incurc cand trebuie sa distrug niste masini, eu fiind in elicopter..coduri,sau scheme pentru cum as putea sa termin misiunea.

2 răspunsuri:
| Darks96 a răspuns:

Pai dupa ce distrugi acele 3 tiruri, dupa te duci la acele masini si tragi cu mitraliera in ele, stiu ca era pe num 0 sa tragi cu rachete, ma refer la mitraliera de la elicopter...

| SpeedGonzales a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KGohCAGpPYw

Tragi cu rachete in camioane si cu mitraliera in masinile care se misca.