| xXAlexXx a întrebat:

tongue Cine stie un metin privat care sa aiba cal armat/militar si macar sa aiba arme plus 9 la magazin! Cine ma poate ajuta si pe mine?

Răspuns Câştigător
| BloodFactory a răspuns:

Iti pot spune eu unul cu cu arme +9 si cu militar...armele sunt +9 si la fierar nu cere obiecte dar esueaza, nu e nici o problema pentru ca e metal la magazin.iar itemele de lvl 54 colierele,cerceii, bratara, papucii de 49(sau 59)coifu de 41 dga-u, scutul de 61, armele de 65 sunt la magazin+6si+7 dar le faci+9 ca nu cere obiecte si ai metal la magazin.metinu este Metin2united site:http://metin2united.com/.funda?

2 răspunsuri:
| ERMO a răspuns:

Frate apucate de Metin2rospeed.
E super smecher.
Te da direct lvl 34, ai armat ai si shopuri de unde iti poti cumpara scuturi legendare sau alte arme legendare e super.
Daca nu iti place apucate de empiremt2 sau metin2gx.

| VampirePrincess a răspuns:

Cel mai bun metin e metin2 hammertongue ai lvl 120 tongue iti apare 93 dar ai 120tongue otzeluri ginguri arme 120 de toaate feluriile.o gramadamilitar tongue super tar fratetongue