| dariusbocos a întrebat:

Buna TPU tongue Joc san andreeas si cand intru pe samp sa ma joc online merge prima data dar a doua oara cand vreau sa intru imi apare eroarea cu don't send si send report sau cam asa ceva... am incercat sa-l reinstalez asa merge dar vreau sa stiu daca se poate sa-l fac sa mearga fara sal reinstalez big grin

2 răspunsuri:
| SkyGuy a răspuns:

Nu e alta solutie decat reinstalarea.Cateodata la instalare majoritatea jocurilor crackuite nu isi baga toate fisierele

| dariusbocos explică (pentru SkyGuy):

Mai astept si alte rasp pana acum atau e castigator sa vedem poate totusi exista o solutie