| anny18 a întrebat:

Am si eu oproblema cu Yahoo Messenger. De cateva zile cand intru il el imi apare eroare cu "Send error" si "don't send" si nu sta mai mult de cateva secunde. L-am reinstalat, am reinstalat si versiunile mai vechi, am schimbat si data si tot la fel face. Cum as putea sa scap de eroarea aia fara sa reinstalez windowsul?

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Sa nu ai browserul an limba romana ati trebuie an engleza ancearca sa vezi

| Leonard998 a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita Messenger -> Properties -> Compatibily Mod -> si alegi un alt sistem de operare si merge happy

| anny18 explică:

Pai este in engleza.