| Pishtii a întrebat:

Acum cateva zile m-am jucat san andreas si totul a fost ok.
Acum cand incerc sa intru in el imi da o eroare(la care trebuie sa alegi "send error report" sau "don't send error report"). Am incercat sa-l reinstalez si tot acelasi lucru. Cu alte jocuri nu am probleme merg foarte bine. Ajutor numai stiu ce sa fac ofer FUNDA.

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Am avut si eu problema trebuie sa stergi Gta S.A User Files din My documents.

1 răspuns:
| Pishtii explică:

Mersi acum merge, ce tare.yupiii si eu nu ma gandisem la asta pe bune.