| UnkonowPerson a întrebat:

Pana acuma am intalpinat o problema la acest joc numit Grand Theft Auto IV Episodes From Liberty City.De fiecare data cand dau sa ma joc pe el imi apare o eroare.Seculauncher error [2000] >- 0x000036B1.Pana acuma am incercat aproape toate solutiile.

2 răspunsuri:
| MDaniel a răspuns:

Ai si GTA IV instalat?
"GTA IV episodes from liberty city" este un dlc pentru acest joc si ai nevoie si de el

| UnkonowPerson explică (pentru MDaniel):

Nu il am instalat.Dar am sa incerc sa il instalez. Sper sa functioneze.