| FightForYourself a întrebat:

Salut am o problema mare va rog sa ma ajutati! Am cumparat de curant jocul Grand Theft Auto 4 Episodes from liberty city.Toate bune si frumoase cu intalarea dar cand pornesc jocul imi apare eroarea:Eroare fatala ws 10 va rog daca stiti cum se rezolva!

3 răspunsuri:
| Krosom a răspuns:

Pai reinstaleazal sau daca nu merge plangete la cel la care ai cumparat jocul, sau ai putea sa chemi pe cineva expert in calculatoare sa te ajute sau sasi exprime parerea, sper ca am fost de ajutor

| FightForYourself explică (pentru Krosom):

Pai e unpic mai complica jocul l-am luat cand eram in vizita in Italia iar de reinstalat am incercat de 10-20 ori.Si in zona in care stau nu prea sunt experti in calculatoarecryingStiu ca acum cateva luni imi mergea bine jocul dar am descarcat un fel de pack care la facut sa mearga

| FightForYourself explică (pentru Krosom):

Acum e mai ciudat jocul merge a mers am intrat si m-am jucat dar de dimineata nu mai citeste dvd-ul cred pentru ca nu se intampla nimic