| ChrisTheGamer56 a întrebat:

parintii mei sunt divortati,eu stau cu mama, eu ii cer tatalui meu un XBOX 360, orice ii zic imi spune"la ce e folositor,pentru ce,etc"(MA BLOCHEAZA)cum sa fac sa imi cumpere cat mai repede,OFER FUNDA;(,rpdNU CU DEASTEA(strange bani, fii cuminte, etc) tatal meu e in sat nu aici!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

La naiba spune-i ca te plictisesti groaznic si roaga-l, implora-l sa iti dea si tie consola!

| ChrisTheGamer56 explică (pentru Jipa95):

Zice ca nu e bun si ca nu are bani (nu are pe naiba) si tot nu imi ia!
crying(

1 răspuns: