| Alex33A a întrebat:

Parintii mei tot ma bat la cap sa le downloadez jocuri de pe net gen Zuma. Faza e ca, ei au terminat deja Zuma simplu + toate expansionurile, Zuma 2, un joc asemanator. numai stiu cum se numea dar era cu o buburuza si numai stiu ce jocuri sa le mai iau. Ei nu ar juca niciodata jocuri shooter, RTS, racing. de-astea de care joaca majoritatea copiilor si nu numai copii. I-am convins sa joace Mario pentru o zi dar nu vor. Vor jocuri asemanatoare cu Zuma. Stiti cumva jocuri ca astea? Sau alte jocuri care le-ar placea parintilor mei?

3 răspunsuri:
| Dem0N a răspuns:

Men zi-mi si mie cum se numea joku cu o buburuza ca l-am mai avut da dupa am reinstalat windowsu.

| Alex33A explică (pentru Dem0N):

Tumblebugs. E si Tumblebugs 2. 3 nu stiu sigur daca a aparut. Si se scrie man nu men. Men e la plural.

| Dem0N a răspuns (pentru Alex33A):

Si de unde descarc si eu tublebugs 2 toata versiunea gratis? un link daca poti sa imi dai?tongue