| Razwy123 a întrebat:

Salut TPUhappy
Cine imi spune si mie niste jocuri asemanatoare cu NFS Most Wanted 2005 si Underground 2.....astea le-am terminat de 2 ori si am chef sa joc ceva asemanator cu tunning curse de strada...si nu stiu nici un joc asemanator cu astea douacrying
FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| alexbrn a răspuns:

Need for speec most wanted 2012
Neef for speed rivals
Need for speed The run
Need for speed hot pursuit
Need fi speed carbon
Neef for speed shift ( 2 )
Need for speed Undercover.
Eu le-am term p toate iti recomand sa le joci p toate. Toate sunt crima happy merita
Salut sper ca am dat d ajutor

| Razwy123 explică (pentru alexbrn):

Mersi frate, cred ca incep carbon... oricum au cam abandonat ideea de tunning exterior, neoane etc...erau mai tari primele nfs-urilaughing

3 răspunsuri:
| Nagh_Mark_1997 a răspuns:

Mai sunt jocurile Juiced, dar nu sunt noi. Din cate am inteles, GHOST a anuntat ca urmatorul NFS va fi NFS Underground 3

| Razwy123 explică (pentru Nagh_Mark_1997):

Super,dabea astept. Underground mi-a placut cel mai multlaughing