| DanielLazărPopa2019 a întrebat:

Pe PC cum se apara penalty-urile la FIFA 12? Ma refer cum setez butonul pe care il apas inainte de sageti?

Răspuns Câştigător
| NuCitescNotificari a răspuns:

Poti sa intri la Controls si sa inlocuiesti numpad-urile cu butoanele Home, Delete, End si Page Down

2 răspunsuri:
| DanielLazărPopa2019 explică (pentru NuCitescNotificari):

Am aflat ca se foloseste numpadul, dar am laptop si nu am. Ma poti ajuta ca iti promit ca 100% iti declar raspunsul castigator?

| NuCitescNotificari a răspuns (pentru DanielLazărPopa2019):

Poti sa intri la Controls si sa inlocuiesti numpad-urile cu butoanele Home, Delete, End si Page Down