| Iulii111 a întrebat:

Buna TPU pentru cei care joaca Transformice vreau hack de chese (branze) dar nu vreau din ala cu o mie de instalari... Pls mersi :* fundita celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Buna,

Imi pare rau sa te dezamagesc dar toate presupusele "hack-uri" nu exista sau chiar daca exista sunt false pentru a-ti afla identitatea, adica contul+parola sau unele pretind ca sunt hack-uri si de fapt au o gramada de virusi. Mai bine nu te-ai risca sa te bagi in chestii din astea pentru un joc care ar trebui sa fie jucat corect.