| PinkHD3 a întrebat:

Pentru jucatori de metin2ro,am o intrebare!
Am lvl 15 si itm bune+8+9.
Joc pe server Apollo.
Puteti sa imi spuneti o metoda de a face repede yang la lvl 15?
Funda!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Du-te in map 2 ( harta a 2-a ) si sparge metine de lv 25-30, daca zici ca ai iteme +9, este cea mai buna metodawinking

Bft!

| Geto201 a răspuns:

Sparge metine daca ai iteme bune sau poti cumpara iteme de la shop'uri mai ieftine si sa le vinzi cu un pret mai mare. sau cum doresti tu, dar sa scoti profit.

Iti recomand si un servar privat daca doresti este PVM Clasic.
www.metin2takko.in