| html14 a întrebat:

Buna TPU poate ma ajutati cu niste pareri/opinii despre https://www.youtube.com/watch?v=bqX3YD1v_Jc este primul meu video si poate o sa va placa.

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Bun. Calitate video 1080p, ai un microfon foarte bun, adica nu bazaie etc. Spune-mi te rog ce microfon ai ca eu caut de mult unul bun si nu gasesc.

| html14 explică (pentru Alfred0703):

Microfonul costa 50 de lei si e danyin dm-028 dar am editat partea audio ca se auda ceva mai bine cu audacity