| PaulChamp56 a întrebat:

Buna TPU poti juca minecraft survival games si fara jocul cumparat?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, poti.
La toate serverele de Hunger/Survival Games iti cere sa ai Minecraft Premium (cumparat). Costa in jur de 20 Euro. Daca nu ai acel Minecraft nu poti sa intri pe server.
Eu iti sugerez sa nu downloadezi tot felul de Hack-uri ca sa ai Minecraft Premium pentru ca sunt pline de virusi + ca sunt fake-uri (false).

| SavaAndrei a răspuns:

Da,trebuie sa iei o copie piratata a minecraftului si sa cauti un server in care are minigameul survival games

| PaulChamp56 explică (pentru SavaAndrei):

Un site nu ai si u? de unde pot downloada acest mc?laughing

| Gavin a răspuns:

Da poti