| pinkpumpkin a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie un driver video pentru windows xp profesional?
[funda:*

9 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Daca cauti driver asa... in general n-o sa gasesti niciodata. afla exact ce model de placa video ai (de exemplu nVIDIA geforce gtx690) si dupa aia o sa fie mai usor sa le gasesti.

| irbis a răspuns:

Da' ce, nu gasesti pe google?

| pinkpumpkin explică (pentru irbis):

Unii raspundeti numa asa pentru puncte.

| irbis a răspuns (pentru pinkpumpkin):

Putin imi pasa de puncte. Tu ai incercat sa cauti pe google, ca nu mi-ai raspuns?

| pinkpumpkin explică (pentru irbis):

De incercat am incercat..si inca mai incerc.problema e ca nu gasesc ceea ce caut

| irbis a răspuns (pentru pinkpumpkin):

Ai incercat sa cauti asta: video driver windows xp?
https://www.google.com/......https?/

| pinkpumpkin explică (pentru irbis):

Dap...si nu am gasit ceva potrivit sau ceva ce sa functioneze cu pc-ul meu

| irbis a răspuns (pentru pinkpumpkin):

Ai incercat sa adaugi tipul de placa video?

| Lysander a răspuns:

Ce placă video ai?