| Man_Eduard_1996 a întrebat:

Buna TPU.Raspundeti doar cei care s-au jucat sau se joaca world of tanks.1.Cate tancuri poti sa detii, maximul? 2.in cat timp incarca un Churchill de tier 5? 3.Cum sa fac ca sa capat mai multi bani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti avea pe toate inclusiv tancurile premium doar sa ai destul loc in garaj, 1 loc in garaj costa 300 de gold, uneori le pot lua la jumatat de pret (nu stiu exact cate tancuri sunt, poate peste 400) eu am doar 95.
Churchill, heavy tanc incarca in 5, 95 de secunde.
Pentru credit este foarte bun KV-1 tier V heavy rusesc, dar daca ai bani pentru un tanc premium atunci cel mai bun pentru credit este T34 heavy sua, zilnic pot face si 1 milion credit.

| Man_Eduard_1996 explică (pentru anonim_4396):

Mersi si T34 se cumpara cu bani simpli? sau gold....si era un churchill care vedeam ca trage foarte repede.....parca incarca in 2secunde churchill de tier 5 zic medium tank

| anonim_4396 a răspuns (pentru Man_Eduard_1996):

T34 cu gold am cumparat.