| vesta112014 a întrebat:

rog sa ma ajutati si pe mine, vreau recomandari jocuri Pc, proprietatile Pc'lui meu sunt :Amd Athlon(tm) Processor Le-1600 2.2Gh / Ram 1.3Gb / Video NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 128mb /. Mentionez ca am jucat,, Call of duty modern warfare 1,,,, Max Payne1, 2,,,, Seria Hitman,,,,Fifa,,,, FarCry,,,, Need For Speed Most Wanted,,,, Command And Conquer Generals,,. Raspunsul cu cele mai multe sau/si cele mai bune recomandari vor primi funda! Multumesc anticipat tuturor care vor da raspuns!

2 răspunsuri:
| ralucutza94 a răspuns:

Cs 1.6, carbon, quake 4, resident evil 6, fifa 07, 10, 11, 09, si multe altelel le gasesti chiar aici : http://downloadjoc.com

| yTz a răspuns:

Sa vedem:
Medal of honor allied assault si medal of honor pacific assault
Battlefield 1942, battlefield 2
F.E.A.R 1 si 2
Nfs underground 1si2, nfs carbon
call of duty world at war, gta san andreas, gta 3, gta vice city