| DoooarEuuu a întrebat:

Spnetimi cateva jocuri de strategie gen Clash of Clans dar sa nu imi trebuiasca internet sa il pot juca.
Va multumesc.

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Incearca o serie de jocuri mai veche, Age of Empires sau Cossacks.

| DoooarEuuu explică (pentru ZEU93):

Imi pare rau am uitat sa specific jocurile sa fi pentru android
macar 2 jocuri de strategie dar sa mearga sa le joc fara net jocurile sa fie pentru android

| DoooarEuuu explică (pentru ZEU93):

Apropo am uitatsa spun jocurile sa nu depaseasca 200 mb

| ZEU93 a răspuns (pentru DoooarEuuu):

Nu cunosc prea multe jocuri strategice pe android, dar voi cauta si voi reveni cu alt mesaj.

| ZEU93 a răspuns:

Am gasit, incearca Castle defense, are 20 de mb sau Blade of god - 50 de mb

| DoooarEuuu explică (pentru ZEU93):

Multumesc mult dar mai sti vreo unu in care trebuie sami construiesc eu castelul meu si sa atac pe alti dar sa fie single player tot pentru android

| meinyiddishekop a răspuns:

Deci tu practic te chinui sa cauti jocuri pe care eu le aveam cand eram de varsta ta. Ok. Bafta!

| DoooarEuuu explică:

Imi pare rau am uitat sa specifc jocurile sa fie pentru android