| TaviMen a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri cu Parkour sau Free running in afara de free running1/2 sau free jeck ca nu imi merg si nici unu cu NU STIU CUM EDGE
Daca stiti de ce nu imi merge freerunning si free jeck funda!
la free jeck imi spune ca versiunea nu e valida! (link de descarcare plss) si free running nu porneste!

FUNDA!

4 răspunsuri:
| CersetoruVesel a răspuns:

Miror's edge e ala
Assasin's creed 3 sau assasin's creed brotherhood sunt cu lupte din trecut dar are mult pakouri gen sa te catari pe cladiri sa sari de pe dita mai turnu in capite de fan...si multe alte trickuri

| TaviMen explică (pentru CersetoruVesel):

Pai eu am placa video cam slaba si nu stiu daca o sa imi miarga deoarece pana si Call Of Duty imi merge cam greu... cateodata se blocheaza... dar o sa le incerc!

| CersetoruVesel a răspuns (pentru TaviMen):

...atunci nici assasin's creed nu cred ca o sa iti mearga, dar incearca la cerinte minime sa dai toate graficile si chestiile la low ca poate nu mai face lag

| TaviMen explică (pentru CersetoruVesel):

Nu merge... dar marog... i-a id-ul meu: tavipenkov@yahoo.com

Vorbim pe mess!